مجله اینترنتی روژ دیزاین تنها منبع مقالات طراحی وبسایت و اموزش برنامه نویسی در کردستان و شهر سنندج میباشد با دنلال کردن روژ دیزاین جدید ترین اخبار فناوری را از دست ندهید

روژ دیزاین | طراحی سایت

نتایج جست جوی شما دربین تمامی مطالب موجود در سایت جست جو میشود !

آیا از ما و فعالیت هایمان به قدر کافی میدانید؟

گروه روژدیزاین در سال 1390 با مدیریت مهندس شاهین جلوه و با برند کیمیا گروپ کار خود را اغاز نمود و بسیاری از پروژه های کوچک و بزرگ ما نیز همینک با این اسم است اما در سال1396 این برند به نام روژدیزاین تغییر نام داده و در حوضه فناوری در ضمینه برنامه نویسی طراحی وبسایت اپلیکیشن اندروید مباحث امنیتی شبکه طراحی نرم افزار های سیستمی و گرافیک وطراحی بنر و کارهای گرافیکی فعالیت می نماید. بیشتــــر بدانیــــد..

چرا روژ دیزاین

شاید با مشاهده پروژه های بزرگ مان بتوانید به این نتیجه برسید که قدرت ما در برنامه نویسی چقدر است و با مشاهده نمونه کارهایمان بدانید که رابط های کاربری ما چقدر کاربردی و مفید است در این باره بیشتر بدانیــــد

روژدیزاین- 2038

مشاهده شده: 2045 نظر : 0 افزودن به علاقه مندی ها تاریخ ارسال: 1396/09/21

روز دیزاین | یا روژ دیزاین کدام یک؟


روز دیزاین | یا روژ دیزاین کدام یک؟

شاید بارها از خود پردسیده باشید کدام واژه آیا روژ دیزاین یا روز دیزاین هر دو واژه یک معنی دارد و یعنی طراحی روز یا طراحی به روز ,در واقع واژه روز فارسی و واژه روژ کردی و از سابقه و دیرینه بیشتری برخوردار است اما هر دو یک معنی را دارد .

اما دلیل انتخاب این برند برای ما چه بود همان گونه که اطلاع دارید تیم روژ دیزاین یک تیم برنامه نویسی و طراحی وب می باشد که  در وبسایت خود هر دو روز دو مقاله را انتشار میدهد و تمامی قالب هایی که شما باید برای انها پول بپردازید را می توانید از روژ دیزاین به رایگان دانلود نمایید.

اما سوال اینجاست که چرا ما به فکر درامد حاصل از فروش قالب هایمان نیستیم در واقع کار اصلی ما برنامه نویسی و طراحی وب و سئو سایت میباشد و راهکسب درامد شرکت از این طریق میباشد و به حمد خداوند و یاری دوستان و زحمات گروه در حال حاظر 15 پروژه در سطح پتروشیمی ارگانهای دولتی را پشتیبانی و طراحی نموده ایم و در سطح شرکت ها و وبسایت های رسمی و شخصی بالغ بر 100 نمونه کار داریم و نیاز بران نبود تا قالب هایمان را برای فروش بگذاریم و تصمیم برآن شد تا کلیه قالب ها به رایگان در اختیار شما دوستان تازه کار و برنامه نویسان مبتدی قرار دهیم اما این همه خدمات ما نیست تیم روژ دیزان با توجه به گستردگی حوضه فعالیت یک جشنواره دارد که تمامی افراد که نیاز مند هاست ویندوز و لینوکس ایگان داشته باشند میتوانند با ثبت درخواست از روژ دیزان هاست رایگان دریافت نمایند ,شاید از خود بپرسید چرا؟

روژ دیزان در قبال این هاست رایگان هیچ چشم داشتی از شما نداشته و ندارد و مدت زمان این هاستیک ساله بود و درصورت نیاز میتوانید آن را تمدید نمایید.

جهت دریافت هاست رایگان باید به صفحه زیر رجوع نمایید.

جشنواره روژ دیزاین

بخش آموزش روژ دیزاین

روژ دیزاین مقالات و آموزش های برنامه نویسی طراحی وب ازجمله (css3,html5,jquey,bootstrap,asp.net,c#) اینموارد را هر روزه در اختیار علاقه مندان و دولوپر های محترم قرار داده تا انها نیز به سطح علمی خود بیفزایند.

جهت دریافت مقالات میتوانید بدون رجوع به سایت در کانال روژ دیزان تمامی مقالات را هر روزه دانلود و دریافت نمایید.

آدرس کانال روژ دیزاین : @rozhdesign

امید واریم با شرح دقیقی از فعالیت هایمان مارا در این امر یاری نمایید.

روژ دیزاین | تیم طراحی ,سئو,برنامه نویسی سایت

خلاصه مطلب:: شاید بارها از خود پردسیده باشید کدام واژه آیا روژ دیزاین یا روز دیزاین هر دو واژه یک معنی دارد و یعنی طراحی روز یا طراحی به روز ,در واقع واژه روز فارسی و واژه روژ کردی و از سابقه و دیرینه بیشتری

روژ دیزاین,دانلود رایگان, طراحی وب و سئو, طراحی به روز,روز دیزاین یا روژ دیزاین,طراحی روز,روز دیزاین,تیم برنامه نویسی روز دیزاین

شبکه های اجتماعی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

باسلام لطفا از درج نظرات توهین آمیز و مغایر با قوانین خوداری فرمایید.

هرگاه دیدگاهم تایید شد، من را از طریق ایمیل مطلع کن