مجله اینترنتی روژ دیزاین تنها منبع مقالات طراحی وبسایت و اموزش برنامه نویسی در کردستان و شهر سنندج میباشد با دنلال کردن روژ دیزاین جدید ترین اخبار فناوری را از دست ندهید

روژ دیزاین | طراحی سایت

نتایج جست جوی شما دربین تمامی مطالب موجود در سایت جست جو میشود !

آیا از ما و فعالیت هایمان به قدر کافی میدانید؟

گروه روژدیزاین در سال 1390 با مدیریت مهندس شاهین جلوه و با برند کیمیا گروپ کار خود را اغاز نمود و بسیاری از پروژه های کوچک و بزرگ ما نیز همینک با این اسم است اما در سال1396 این برند به نام روژدیزاین تغییر نام داده و در حوضه فناوری در ضمینه برنامه نویسی طراحی وبسایت اپلیکیشن اندروید مباحث امنیتی شبکه طراحی نرم افزار های سیستمی و گرافیک وطراحی بنر و کارهای گرافیکی فعالیت می نماید. بیشتــــر بدانیــــد..

چرا روژ دیزاین

شاید با مشاهده پروژه های بزرگ مان بتوانید به این نتیجه برسید که قدرت ما در برنامه نویسی چقدر است و با مشاهده نمونه کارهایمان بدانید که رابط های کاربری ما چقدر کاربردی و مفید است در این باره بیشتر بدانیــــد

روژدیزاین- 2061

مشاهده شده: 2308 نظر : 1 افزودن به علاقه مندی ها تاریخ ارسال: 1396/10/12

پیامد های فیلتر تلگرام بر کسب کار های ایرانی


پیامد های فیلتر تلگرام بر کسب کار های ایرانی

تلگرام پر مخاطب ترین شبکه اجتماعی در ایران است وبسیاری از کسب کار های ایرانی در این شبکه ایجاد شده است که در حال حاظر بالغ بر صد هزار شغل فعال را ایجاد نموده که با فیلتر شدن تلگرام این تعداد شغل نابود میشود.

سوال اینجاست که چه زمانی تلگرام رفع فیلتر میشود؟

بسیاری از کارشناسان این نظر را دارند که تلگرام وارد مرجله ای از کسب کار های ایرانی شده که فیلتر شدن ویا حذف این شبکه اجتماعی حتی به اقتصاد در ایران نیز لطمه وارد مینمایید شاید سوالبپرسد چگونه؟

در حال حاظر بالغ بر 1500 کانال بالی 500هزار عضو ایرانی در تلگرام فعالیت دارند که با دریافت هزینه تبلغات کسب کار انجام میدهند و از این راه درامد مناسبی دارند و بسیاری از برنامه نویسان در حال ساخت ربات های تلگرامی هستند و از این راه کسب درامد مینمایید تعدادی نیز به عنوان نویسنده و بازار یاب در این فضا در حال امرار معاش هستند .

با یک حساب سرانگشتی به نتیجه زیر میرسیم !

فیلتر تلگرام و ضرر حداقل 400 میلیارد تومانی کسب و کارهای ایرانی!

در صورت فیلتر شدن تلگرام و در نظر گرفتن فرضیات زیر برای دو سال (24 ماه) گذشته ، به این اعداد بالا می رسیم:

2000*5000000*24 + 20000*400000*24 =432.000.000.000

فقط 2000 کسب و کار، برند و استارت‌آپ در ایران بر روی کانال تلگرام خود فعالیت حرفه‌ای کرده‌باشند، شامل کار کارشناسان و مدیران شبکه اجتماعی،‌ تبلیغات کانال، هزینه‌های سنگین جذب مخاطب، هزینه های عجیب تولید محتوای خاص و غیره ؛ به صورت میانگین حداقل ماهی 5 میلیون هزینه برای آنها داشته است.

و فرض کنیم 20000 شرکت، مغازه دار، فروشندگان بدون مغازه و... هم در تلگرام به صورت پار وقت مثلا روزی دو ساعت نسبت به برندینگ و افزایش ممبرکانال، تعامل با مشتریان و تخفیف خود اقدام کرده باشند و ماهی 400 هزار تومان هزینه کرده باشند.

این حساب و کتاب بدون در نظر گرفتن کمپین های پرهزینه است. مانند "تخفیف های دیجیکالا ،بامیلو و غیره، انحصاری در تلگرام" و یا کمپین بانک ملت برای افزایش ممبر  کانال تلگرام (دویست  روز ۲۰۰ سکه تمام بهار آزادی)
همچنین تخمین شامل ارزش کسب و کارهایی که بر پایه شبکه های اجتماعی شکل گرفته اند شامل اپ ها و غیره که بعضا خود به تنهایی چندین میلیارد ارزش دارند نمی شود.

امیدوارم درک شود که فیلتر تلگرام مانند فیلتر وایبر و وسایر اپ ها نیست و این اقدام هزینه هنگفت و بعضا غیر قابل جبرانی برای کسب وکارها و مخصوصا کسب و کارهای اینترنتی در پی خواهد داشت.

و درپایان با نوید این مژده که تا هفته اینده تلگرام رفع فیلترمیشود 

خلاصه مطلب:: تلگرام پر مخاطب ترین شبکه اجتماعی در ایران است وبسیاری از کسب کار های ایرانی در این شبکه ایجاد شده است که در حال حاظر بالغ بر صد هزار شغل فعال را ایجاد نموده که با فیلتر شدن تلگرام این تعداد شغل نابود میشود

فیلتر تلگرام,پیامد فیلتر تلگرام بر کسب کار,پیامد فیلتر تلگرام بر مشاغل نوپا,مظرات فیلتر تلگرام,رفع فیلتر تلگرام,زمان رفع فیلتر تلگرام,چه زمانی تلگرام رفع فیلتر میشود,فیلتر تلگرام چه تاثیر بر بیکاری دارد

شبکه های اجتماعی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

  نیهان    [email protected]

  very good

باسلام لطفا از درج نظرات توهین آمیز و مغایر با قوانین خوداری فرمایید.

هرگاه دیدگاهم تایید شد، من را از طریق ایمیل مطلع کن