مجله اینترنتی روژ دیزاین تنها منبع مقالات طراحی وبسایت و اموزش برنامه نویسی در کردستان و شهر سنندج میباشد با دنلال کردن روژ دیزاین جدید ترین اخبار فناوری را از دست ندهید

روژ دیزاین | طراحی سایت

نتایج جست جوی شما دربین تمامی مطالب موجود در سایت جست جو میشود !

آیا از ما و فعالیت هایمان به قدر کافی میدانید؟

گروه روژدیزاین در سال 1390 با مدیریت مهندس شاهین جلوه و با برند کیمیا گروپ کار خود را اغاز نمود و بسیاری از پروژه های کوچک و بزرگ ما نیز همینک با این اسم است اما در سال1396 این برند به نام روژدیزاین تغییر نام داده و در حوضه فناوری در ضمینه برنامه نویسی طراحی وبسایت اپلیکیشن اندروید مباحث امنیتی شبکه طراحی نرم افزار های سیستمی و گرافیک وطراحی بنر و کارهای گرافیکی فعالیت می نماید. بیشتــــر بدانیــــد..

چرا روژ دیزاین

شاید با مشاهده پروژه های بزرگ مان بتوانید به این نتیجه برسید که قدرت ما در برنامه نویسی چقدر است و با مشاهده نمونه کارهایمان بدانید که رابط های کاربری ما چقدر کاربردی و مفید است در این باره بیشتر بدانیــــد

روژدیزاین- 4003

مشاهده شده: 2277 نظر : 0 افزودن به علاقه مندی ها تاریخ ارسال: 1397/11/01

بهترین روش سرمایه گذاری در سال ۹۸


بهترین روش سرمایه گذاری در سال ۹۸

مناسب ترین روش سرمایه گذاری در سال 98 میتواند دغدغه خیلی از ما باشد ما در این مقاله بهترین روش های سرمایه گذاری در زمان تحریم در ایران را برای شما بیان مینماییم.

خلاصه ای از عناوین سرمایه گذاری :

 

روش های بسار فراوانی جهت سرمایه گذاری وجود دارد اما وضعیت بازار ایران با کل خاور میانه و جهان متفاوت میباشد زیرا که تورم در ایران امار بسیار بالایی دارد و بد ترین حالت موجود سکون پول ها در بانکها میباشد دقیقا همین موقع از سال در سال 96 قیمت اجناس املاک و خودرو را با قیمت فعلی بازار مقایسه نمایید خواهید دید که قیمت ها روند سعودی شدیدی داشته اند همین امر شمارا وادار به سرمایه گذاری در بازار مینمایید حال که از صحت موضوع و فوریت این قضیه مطلع شدیم چاره چیت در چه زمینه ای بایستی سرمایه گذاری نماییم؟

سرمایه گذاری لند مدت:

بهترین روش سرمایه گذاری در سال ۹۸ 

املاک :املاک گزینه بسیار مناسبی میباشد زیرا که قیمت املاک در کلانشهر تهران دقیق نصبت به مشابه سال قبل 100 درصد افزایش یافته و صحت این امر را میتوان در بنگاهه های اقتصادی و املاکی جویا شد 

در سال فعلی با گران شدن قیمت دلار و طلا بسیار از کلا های اساسی و غیر اساسی به یک باره چندین برابر افزایش قیمت را شاهد بودن و در این میان تنها افرادی ضرر های شدید نمودند که پول خود را در هیچ زمینه ای سرمایه گذاری نکرده اند پیشنهاد ما برای افراد که از ریسک بالا می پرهیزند سرمایه گذاری در بخش املاک میباشد.به خصوص در مناطق رو به پیشرفت و شهرک ها جدید.

ارز های دیجیتال

بهترین سرمایه گذاری ارز دیجیتال 98

سرمایه گذاری برای افردای که ریسک پذیر هستند .ارز های دیجتالی همچون بین کوین یک روش بسیار مفید میباشد اما انچنان که سود های بزرگ را شامل میشود ریسک ضررهای خطرناکی نیز وجود دارد زیرا پشتوانه های محکمی بر این قضیه حاکم نیست و هیچ حکومت و دولت خاسی پشتیبان این نوع ارز نیستند و تنها یک روش مفید برای فرار یکی کردن پول ها یی میباشد که نمی خواهید هیچ کس از حساب کتاب شما مطلع باشد .

ارز های دیجیتال یک مزیت دیگر در پرداخت دارند که بسیار از سایت های بزرگ امروزه روش پرداخت خود را بر اساس ارز دیجیتالی همچون بیت کوین تغییر داده اند .و شما به راحتی میتوانید از سایت های خارجی خرید نمایید .بدون هیچ احتیاجی به صرافی و دک فنگ های ان .

اما باز هم این روش سرمایه گذاری ریسک بسیار بالایی دارد و به شخصه بنده این روش را پیشنهاد نمیکنم.

سرمایه گذاری بروی خرید فروش خودرو

بازار خودرو :بازار خودرو های خارجی در ایران از رونقخوبی برخوردار میباشد خیلی از افراد با خرید ماشین های لوکس در سال های قبل با قیمت ها پایین همینک همان ماشین را میتوانند با قیمت های چندین برابر به فروش برسانند این نوع سرمایه گذاری مخصوص افرادی میبشاد که موجودیت فعلی پولی کمی دارند و میخواهند که مبلغی فعلیشان ثابت بماند .

دلار و دیگر ارز ها ,طلا :مناسب ترین نوع سرمایه گذاری از دیدگاه کاشناسان .در حالت فعلی بازار ما همه چیز را وابسته به ارز وطلا میبینیم وقیمت دلار و طلا هر روز نوسان دارد میتوانید با سرمایه گذاری بر این بخش از سود های قابل ملاحظهی در نوسانات بهر مند شوید .این نوسانات در بازار فعلی ایران بحدی زیاد میباشد که میتواند طی چند ماه سرمایه خود را چنید برابر نمایید.

 

 

 

 

 

 

خلاصه مطلب:: مناسب ترین روش سرمایه گذاری در سال 98 میتواند دغدغه خیلی از ما باشد ما در این مقاله بهترین روش های سرمایه گذاری در زمان تحریم در ایران را برای شما بیان مینماییم. خلاصه ای از عناوین سرمایه گذار

بهترین روش سرمایه گذاری در سال ۹۸,بهترین سرمایه گذاری در سال 98,بهترین سرمایه گذاری در ایران در سال 98,بهترین سرمایه گذاری در زمان تحریم,بهترین سرمایه گذاری در سال 98,بهترین راه سرمایه گذاری در سال 98,,بهترین سرمایه گذاری سال 98بهترین سرمایه گذاری در ایران در سال 98,سرمایه گذاری روی ارز دیجیتال,بهترین سرمایه گذاری ارز دیجیتال 98

شبکه های اجتماعی

این مطلب را به اشتراک بگذارید

باسلام لطفا از درج نظرات توهین آمیز و مغایر با قوانین خوداری فرمایید.

هرگاه دیدگاهم تایید شد، من را از طریق ایمیل مطلع کن