روژ دیزاین | طراحی سایت

نتایج جست جوی شما دربین تمامی مطالب موجود در سایت جست جو میشود !

آیا از ما و فعالیت هایمان به قدر کافی میدانید؟

گروه روژدیزاین در سال 1390 با مدیریت مهندس شاهین جلوه و با برند کیمیا گروپ کار خود را اغاز نمود و بسیاری از پروژه های کوچک و بزرگ ما نیز همینک با این اسم است اما در سال1396 این برند به نام روژدیزاین تغییر نام داده و در حوضه فناوری در ضمینه برنامه نویسی طراحی وبسایت اپلیکیشن اندروید مباحث امنیتی شبکه طراحی نرم افزار های سیستمی و گرافیک وطراحی بنر و کارهای گرافیکی فعالیت می نماید. بیشتــــر بدانیــــد..

چرا روژ دیزاین

شاید با مشاهده پروژه های بزرگ مان بتوانید به این نتیجه برسید که قدرت ما در برنامه نویسی چقدر است و با مشاهده نمونه کارهایمان بدانید که رابط های کاربری ما چقدر کاربردی و مفید است در این باره بیشتر بدانیــــد

روژدیزاین-2

مشاهده شده:آمار گیر غیر فعال برای این صفحه نظر : امکان ثبت نظر وجود ندارد افزودن به علاقه مندی ها


از کجا باچه هدفی و باچه بوجه ای و باچه افرادی شروع کردیم؟

شاید زمانی که ما کارمان را شروع کردیم در بین دوستان و آشنایان کمتر کسی حتی فکرشو میکرد که بشه تو این فضای پر استرس و پر از شرکت های بزرگ کوچک طرحی وب شروع به فعالیت کرد.

ولی تصمیم جدی بود در اغاز پنل مدیریتی با ورد پرس کار میکردیم و وبسایت ها هم براساس وردپرس اما بنا به خیلی دلایل و مشکلات و بعضی محدودیت ها اجبار به سمت طراحی یک پنل بسیار حرفه ای رفتیم

که هم نیاز مندی های خودمون وهم نیازمندی های کاربران رو فراهم میکرد .

در سال1391طراحی پنلو شروع میکردیم در سال 1392 اونو گسترش دادیم در سال 1393 وارد بحث سئو وتبیغات شدیم و تو همین سال بود که کسب و کار گرفت دیگه خیلی تو بازار سنندج گروه رو میشناختن نمونه کارهامون دیده بودن کارهای بزرگیم انجام داده بودیم اما همزمان که تو بحث سئو کار میکردیم گوگل مشتراین بیشتری برامون فراهم میکرد.

از بازار سنندج کلا خارج شدیم و وارد بازار تهران اصفهان و دیگر شهر ها شدیم دو سه پروژه بسیار بزرگ گرفتیم یکی پروژه نفت سپاهان از اینجا بود که دیگه کار با شرکت های بسیار بزرگ شروع شد.

سختی ها فعالیت های این زمینه تخصص ها وتاثیر تبلغات در کارمان؟


شاید باور نکنید که رقابت با شکرت های بسیار کوچیکی که حاظر با هر بوجه ای برای افراد مبتدی و نا اشنا به این حرفه بسیار سخت تر از رقابت با سایت ها و شرکت های بزرگ و مشهوره .

اما شکر خدا چون مشتری کارمون می پسندیدند و قیمت ها قیمت های رقابتی بود تونستیم بمونیم و روز به روز دوره های بیشتری میرفتم و از دوره ها هم آموزش میساختیم و تون نت کمک میکردیم که افراد دیگه ای که کم تجربه بودن با این کارا تجربه کسب کنن .

اما نقش تبلیغات همزامان در سال 94-95شروع کردیم کانال تلگرام زدیم عضو میگرفتیم مطالب میزاشتیم کوتاه کننده های لینکو استفاده میکردیم ادامه مطلبو تو سایت میدیدن وشکر خدا تو سئو سایت بک لینک خیلی عالی داشت .

و از سال 96 تو گوگل تبلیغ کردم و بعد دو ماه نمایندگی گرفتیم و به حمد خداوند امروز شش نفر به صورت گروهی  و به صورت رسمی مشغول فعالیت و تنها چیزی که نیاز داریم اینه که هر کمکی ازمون بربیاد برای یادگیری این حرفه دریغ نمیکنیم فقط و فقط کپی برداری نکنید.

خداوند یارو ویاورتان باشد.

نویسنده بهنام ملکی متولد 1373/4/14 از سنندج کارشناس فناوری اطلاعات برنده چندین دوره مسابقات برنامه نویسی و جشنواره خوازمی